Випущено перший в світі телевізор з торрент-клієнтом

У Туреччині випустили телевізор з вбудованим торрент-клієнтом, що дозволяє шукати, завантажувати, відтворювати і роздавати відеоконтент.

На міжнародній виставці електроніки IFA, що проходить в Берліні з 2 по 9 вересня, турецька компанія Vestel і компанія BitTorrent анонсували перший в світі телевізор з вбудованим торрент-клієнтом.

Новітній телевізор дозволяє шукати, завантажувати, відтворювати і "роздавати" мультимедійний контент через мережу.

Розумний турецький телевізор працює на Chrysalis - новій екосистемі додатків, представленої BitTorrent на початку цього року.

Представники компанії розповіли, що нове ПЗ націлене на спрощення процесу завантаження файлів для менш технічно підкованих користувачів.

Проект Chrysalis прийшов на зміну головному продукту BitTorrent - торрент-клієнту uTorrent. Однак від подальшої підтримки та розвитку цього P2P-клієнта, якими щомісяця користуються близько 100 мільйонів людей, компанія відмовлятися теж не збирається. Над програмою працюватиме окрема команда розробників.

Chrysalis пропонує простіший спосіб викачування даних та їх відтворення на декількох типах пристроїв - комп'ютерах, ТБ або смартфонах.

Для цього досить вибрати необхідні файли за допомогою пульта дистанційного керування, скачати торренти і відразу ж запустити перегляд отриманого відеоконтенту.

BitTorrent заявляє, що восени цього року відбудеться анонс ще декількох пристроїв, сертифікованих для запуску ПЗ Chrysalis. Як очікується, торрент-клієнти будуть також вбудовані в програвачі дисків DVD і Blu-ray, а також телеприставки.

Концерн Vestel Electronics, який був заснований в 1984 році, об'єднує 19 компаній, що спеціалізуються на розробці, виробництві, маркетингу та дистрибуції побутової електроніки, дрібної і крупної побутової техніки.

Читайте також:

Знайдені на дні океану рідкісні метали кардинально змінять ринок гаджетів

Спілкуватись по Skype можна буде з екранів телевізорів

В Індії випустили планшетник вартістю 99 доларів

В Україні почали продавати вітчизняного конкурента iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: