Випущено камеру, яка фіксує всі події в житті людини 24 години на добу

Почалися масові продажі камери ViconRevue, яка здатна фіксувати "всі події в житті людини 24 години на добу".

Компанія Vicon випустила на ринок автономну фотокамеру, яка фіксує всі події в житті людини 24 години на добу. Тепер давня розробка Microsoft доступна всім бажаючим.

Важить камера всього 94 грама при розмірах 6,5 на 7 см на 1,7 см. Одного заряду батареї вистачає на 24 години роботи, а 1 гігабайт пам'яті здатен вмістити близько 30 тисяч знімків (що дорівнює шести дням роботи).

ViconRevue робить знімки кожні 30 секунд автоматично, а також може фотографувати, "відчувши" рух, наприклад при наближенні іншої людини.

Характеристики камери: кольоровий VGA-сенсор з роздільною здатністю 640 на 480 пікселів, датчики температури, світла, пасивний інфрачервоний детектор руху, багатовісний датчик повороту, тривісний магнетометр, що відіграє роль компаса, лінза типу риб'яче око, яка розширює поле зору до 130 градусів.

Вартість ViconRevue - 820 доларів.

Переглянути знятий матеріал можна на комп'ютері, встановивши для цього спеціальну програму і підключивши камеру через роз'єм mini-USB.

Зараз Vicon Revue постачають лише споживачам з країн Євросоюзу, США та Канади, а всіх інших просять поки що "заповнити форму".

Читайте також:

Polaroid відроджує миттєву фотографію

Японці розробили фотоапарат розміром з канцелярську гумку

У Німеччині цифрову камеру навчили примальовувати усмішки

Мрії олігархів: рейтинг найдорожчих у світі гаджетів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: