Виробників "iPod" зобов'яжуть попереджати користувачів про шкоду для здоров'я

Від виробників вимагатимуть встановлювати налаштування гучності за умовчанням на рівні близько 80 децибел.

Згідно з новими пропозиціями Європейської комісії, компанія "Apple", що виробляє "iPod", а також інші виробники музичних плеєрів повинні або розміщувати на видному місці наклейки, що попереджають про шкоду гучної музики для здоров'я, або створити систему, що виводить аналогічне попередження на екран у випадку довгого користування навушниками на великій гучності.

Відповідно до пропозицій, які будуть опубліковані у понеділок, 28 вересня, від виробників вимагатимуть встановлювати налаштування гучності за умовчанням на рівні близько 80 децибел, що вважається безпечним при користуванні плеєром 40 годин на тиждень. Користувачі зможуть збільшувати гучність, але Єврокомісія хоче, щоб спочатку вони отримали попередження від свого музичного пристрою, а при подальшому користуванні на високому рівні гучності отримували відповідні нагадування.

"Завдання в тому, щоб пояснити людям, що перевищення певного рівня шуму створює довгострокову загрозу для слуху, - заявило джерело в директораті прав споживачів Єврокомісії. - Однак у користувачів буде вибір, і вони зможуть збільшити гучність, якщо захочуть".

Читайте також:

Microsoft випускає нового конкурента iPod

Британський бренд представив краватку з кишенею для iPod

Sanyo створила відеокамеру для підводної зйомки

Обама подарував англійській королеві iPod

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: