Віртуальна SIM-карта дозволить мати 10 номерів на одному телефоні

Індійська компанія розробила нову технологію, завдяки якій на одному телефоні можна використовувати 10 абонентських номерів.

Індійська компанія Comviva розробила програму Virtual SIM (віртуальна SIM-карта), яка дозволяє активувати на телефоні з однією SIM-картою від шести до десяти мобільних номерів.

Зараз компанія проводить переговори з одним із найбільших стільникових операторів Індії Airtel про впровадження даної технології.

Пропозиція Comviva адресована малозабезпеченим верствам населення, які не можуть дозволити собі купити телефон. Тепер члени однієї родини або робочого колективу зможуть придбати один мобільний на всіх і користуватися ним спільно.

Після активації SIM-карти, встановлена наперед програма від Comviva пропонує ввести код аутентифікації, щоб перейти до профайлу іншого користувача.

Єдино обмеження полягає в тому, що на SIM-карті оператора Airtel можна буде активувати тільки його рідні номери. Але кожен користувач зможе зберегти в телефоні свої індивідуальні настройки, а також отримуватиме від провайдера індивідуальний рахунок за послуги.

Крім того, індивідуальний номер можна буде активувати через різні "сімки" одного і того ж оператора на різних телефонах.

Хоча технологія Virtual SIM була розроблена для мешканців країн, що розвиваються, потенційними клієнтами такої послуги також є люди, які тримають по декілька SIM-карт, наприклад, одну для роботи, другу для спілкування з сім'єю, третю – для розмов з друзями тощо.

Поки що про вихід Comviva на ринки розвинених країн нічого невідомо, але компанія вже встигла домовитися з африканським оператором MTN і запустити пілотний проект Virtual SIM в Камеруні. За місяць на нову послуги підписалися 30 тисяч людей.

Поки що подібну проблему можна вирішити, якщо придбати телефон, в якому передбачені слоти для двох SIM-карт. Найбільш поширені такі моделі в Китаї, де трапляються навіть телефони одразу для трьох "сімок".

Читайте також:

У 2010 році Nokia випустить всього 10 смартфонів

Найдорожчим телефоном у світі став золотий iPhone

В Ізраїлі анонсували унікальний "однопальцевий" смартфон

Samsung випустив мобільник для пенсіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: