Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віртуальне безсмертя: американець перетворив померлого батька на комп’ютерного бота

Тепер чоловік може спілкуватися з програмою, яка розмовляє голосом найближчого родича.

Американський журналіст увічнив батька у віртуальному світі за допомогою бота, який знає родинні історії та може відтворити голос померлої від раку людини. Для цього Джеймс Влахос використав записи останніх днів життя свого тата та оцифрував його записаний на диктофон голос, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми втрачали тата, і я знав, що не можу це зупинити. Але я і моя родина – ми просто хотіли зберегти його в якийсь спосіб, записати його історію, і вберегти хоча б деякі аспекти його особистості", - пояснив автор ідеї. Вже згодом чоловік зрозумів, що сучасні технології можуть зробити його батька безсмертним, і створив програму, котра проаналізувала мову батька, запам'ятала улюблені слова і фрази, родинні історії, аби з татом можна було спілкуватися. "Бот дає змогу обмінюватися повідомленнями, запитати тата про різні періоди його життя, аби він розповів про них, почути, як він співає свої улюблені пісні, розповідає жарти", - каже син.

Попри те, що бот справді схожий на його батька, Джеймс визнає, що замінити його програма не здатна. "Бувають  моменти, коли це мене засмучує, тому що бот – це не він. Але все ж бот настільки схожий, що нагадує мені про нього", - каже Влахос. Тож навіть недосконала сучасна технологія вже набула великої популярності – із автором зв'язалося багато людей, що хочуть мати таких самих ботів. Тепер чоловік презентує своє творіння на комп'ютерному форумі, щоби разом з однодумцями зробити його доступним для всіх.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

ВідеоАмериканський журналіст увічнив батька у віртуальному світі

Залиште свій коментар

Вибір редакції