Віртуальний оркестр YouTube вперше виступить наживо

Унікальний Симфонічний оркестр YouTube в Нью-Йорку виконає "Героїчну" інтернет-симфонію №1. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У знаменитому Карнегі-холл в Нью-Йорку 15 квітня вперше наживо виступить унікальний Симфонічний оркестр YouTube.

Це безпрецедентний в світі оркестр, для участі в якому музиканти відбиралися в режимі он-лайн, а виконають вони спеціально створену до цієї події "Героїчну" інтернет-симфонію №1 американо-китайського композитора Тана Дуна.

"Живий" концерт відбудеться під керівництвом директора Симфонічного оркестру Сан-Франциско і головного диригента Лондонського Симфонічного оркестру.

До оркестру YouTube увійшло 90 музикантів у віці від 15 до 55 років з 30 країн, зокрема, Австралії, Австрії, Бельгії, Бразилії, Великобританії, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Литви, Мексики, Нідерландів, Росії, США, Франції, Чехії, Японії та інших. В тому числі – і з України, київський скрипаль Вадим Борисов.

З часу запуску проекту в грудні 2008 року канал Симфонічного оркестру на YouTube отримав більше 13 мільйонів переглядів, в конкурсі брали участь понад три тисячі відеороликів від професійних музикантів і музикантів-аматорів з п'яти континентів.

Симфонічний Оркестр YouTube - це перший проект, до участі в якому були запрошені представники всіх країн світу. Канал Симфонічного оркестру YouTube був доступний на 16 мовах.

Читайте також:

"Однокласники" зробили смайлики платними

Передачі Disney потраплять на YouTube

Китай заблокував YouTube через ролик про звірства своїх солдат

Киянин гратиме в Симфонічому оркестрі YouTube

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: