Високооплачувана робота і багате особисте життя: хто такий сучасний український IT-фахівець. Інфографіка

Найбільш високооплачуваними в Україні є Java-програмісти, однак найбільше пропозицій про роботу мають веб-розробники.

Професія IT-спеціаліста є на сьогодні однією із найбільш перспективних, найбільш високооплачуваних на ринку праці і дозволяє дотримуватись балансу "робота-особисте життя". 

Який він, ІТ-фахівець? Щоб відповісти на це запитання, ТСН.ua спільно з IT Prospect Європейської Бізнес Асоціації підготував портрет українського ІТ-фахівця.

Так, згідно з даними опитування профільного порталу DOU, абсолютна більшість українських IT-фахівців – чоловіки від 20 до 30 років, які мешкають у Києві. Вони мають вищу освіту і добре знають англійську мову. З кожними роком в ІТ-галузь приходить усе більше дівчат і цього року їх уже 16%.

Інтерес до технологій - причина для роботи в ІТ-галузі для 82% фахівців, а для 50 відсотків - причиною є висока зарплата. Найбільш високооплачуваними є Java-програмісти – у квітні 2016 року їм пропонували майже 48 тисяч гривень на місяць. Однак найбільше пропозицій про роботу – для веб-розробників, які можуть отримувати винагороду від 20 тисяч гривень на місяць.

Більшість українських ІТ-фахівців – сімейні люди. Однак серце кожного третього вільне. 48% винаймають житло і стільки ж - пересуваються громадським транспортом. ІТ-фахівці розвінчують міф про те, що вони не мають інтересів інших ніж ІТ і комп'ютери. 48% у вільний час читають книги, 37% - займаються спортом. Більшість з них любить відвідувати кіно, театри і виставки, а 40% регулярно подорожують.

Портрет айтішника

Портрет айтішника

Портрет айтішника

Залиште свій коментар

Вибір редакції