Виявлено новий троянський код, який маскується під інструмент перевірки для Windows 7

Вірус вдає, що перевіряє сумісність комп'ютера з операційною системою Windows 7. Середня швидкість інфікування складає близько 3-5 комп'ютерів на годину.

Антивірусна компанія BitDefender попередила користувачів про виявлення нового зразка шкідливого програмного забезпечення, яке маскується під легітимний софт, який нібито перевіряє сумісність комп'ютера з операційною системою Windows 7.

У BitDefender кажуть, що вперше зловмисну програму виявили вранці в неділю і відтоді атака поки не отримала широкого розповсюдження.

Згідно з даними моніторингу компанії, середня швидкість інфікування склала близько 3-5 комп'ютерів на годину.

За даними BitDefender Online Theads Lab, схема, обрана зловмисниками для зараження комп'ютерів, раніше використовувалася, але широкої популярності не отримала, а тому для багатьох користувачів цей фронт загроз поки досить новий, що може ввести в оману багатьох.

Зовнішній вигляд і текст програми відтворює подібний інструмент перевірки сумісності з програмою, раніше представленою корпорацією Microsoft на сайті Windows 7 Upgrade Advisor.

Однак ті користувачі, які встановлюють хакерську саморобку, отримують на свій ПК у три способи код, що відкриває віддалений доступ до ресурсів комп'ютера. У базі BitDefender новий код фігурує як Trojan.Generic.3783603.

Читайте також:

Винайдено спосіб обману будь-яких антивірусів

Половина користувачів соцмереж ризикують стати жертвою кіберзлочинців

Масована DDoS-атака зупинила роботу найбільших онлайн-магазинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: