Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виявляє інфекції та вираховує сексуальну продуктивність. У Британії створили "розумний" презерватив

Пристрій заряджається від USB. 

Британська компанія представила презерватив із назвою "i.Con Smart Condom", який по суті є трекером сексуальної активності.

Він вважається першим "розумним" презервативом, передає Independent. Зазначається, що пристрій являє собою невелике кільце, яке заряджається від USB, а потім поміщується поверх звичайного презерватива.

Завдяки наночипам, такий презерватив здатний вимірювати швидкість і частоту поштовхів, кількість витрачених калорій, час, температуру тіла і деякі інші параметри.

До слова, компанія "British Condoms" вже почала приймати попередні замовлення на такий незвичайний засіб контрацепції. Продажі повинні початися пізніше 2017 року, а наразі пристрій перебуває на завершальній стадії тестування.

Згідно з повідомленням, "розумний" презерватив призначений для багаторазового використання і заряджається через порт microUSB.

До речі, даними з трекера можна буде поділитися в соціальних мережах, хоча це можна і не робити. За попередньою інформацією, незвичайний пристрій коштуватиме більше 70 доларів або ж 60 фунтів стерлінгів. 

Окрім того, такий презерватив зможе також виявляти інфекції, які передаються статевим шляхом. Він також викликатиме тривогу за допомогою смартфона, якщо розпізнає потенційну небезпеку. 

Нагадаємо, раніше у Швейцарії дівчина звернулася з позовом до суду на свого напарника, заявивши про те, що "її зґвалтували". Суд швейцарського міста Лозанна виніс вирок французу, який зайнявся з дівчиною сексом, не використовуючи контрацептив. 

ВідеоЯкі методи контрацепції найбезпечніші

Залиште свій коментар

Вибір редакції