Вийшла перша бета-версія Firefox 4 для платформ Android і Maemo

Мобільна редакція Firefox 4 зроблена на тій же платформі, що і веб-оглядач для персональних комп'ютерів.

Стала доступною перша бета-версія Firefox 4 для платформ Android і Maemo. Розробники відзначають, що мобільна редакція Firefox 4 зроблена на тій же платформі, що і веб-оглядач для персональних комп'ютерів.

У порівнянні з попередніми модифікаціями новий Firefox характеризується "підвищеною швидкодією і поліпшеною чуйністю на команди користувача ".

Бета-версія Firefox 4 для Android і Maemo підтримує вкладки, доповнення, засоби управління через сенсорні дисплеї і систему Firefox Sync, що дозволяє синхронізувати різну інформацію (таку як історія відвіданих сторінок, закладки, паролі і дані автозаповнення форм) між "настільним " і мобільним браузерами .

Серед іншого згадуються адресна панель Awesome Bar з функціями пошуку, покращена підтримка сучасних веб-стандартів, а також вбудований менеджер паролів. Браузер доступний для завантаження з цієї сторінки.

Відзначимо також, що власники смартфонів iPhone і плеєрів iPod Touch можуть від липня синхронізувати дані зі своїм браузером Firefox, встановленим на настільному ПК або ноутбуці. Призначений для цього додаток Firefox Home був схвалений онлайн-магазином додатків App Store і доступний для скачування.

Читайте також:

Firefox проник на "айфони"

Firefox 3.5 став найпопулярнішим браузером в світі

Google анонсував прискорювач Інтернету

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: