Вийшла програма для захисту монітора від підглядання

Вийшла програма PrivateEye, яка призначена для захисту монітора персонального комп'ютера або ноутбука від погляду тих, кому це заборонено.

Підглядання. Фото http://www.oculislabs.com
Вийшла програма для захисту монітора від підглядання
Компанія Oculis Labs анонсувала свій новий програмний продукт під назвою PrivateEye. Він призначений для захисту монітора персонального комп'ютера або ноутбука від погляду тих, кому це заборонено. Простіше кажучи – від підглядання. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Дія програми заснована на аналізі зображення з веб-камери, якою зараз оснащені практично всі комп'ютери. Вона виділяє на картинці обличчя людини і аналізує його, порівнюючи з еталонним зображенням в своїй базі. Якщо авторизований користувач відійшов від комп'ютера - зображення на моніторі наповнюється перешкодами і прочитати дані з нього неможливо. Аналогічно відбувається, якщо хтось намагається заглянути через плече працюючої людини, тільки в цьому випадку програма додатково видає попередження про виявлення зловмисника.

Крадіжка даних з екранів комп'ютерів за останні роки набула катастрофічного масштабу. Багато співробітників великих компаній проводять обід, працюючи за персональними ноутбуками в кафе. А зловмисники користуються цим, без особливих зусиль отримуючи доступ до важливих відомостей. PrivateEye допоможе вирішити цю проблему.

Читайте також:

Німецький дизайнер створив концепт mPad для творчих людей

Нова версія платформи Apple iOS вийшла раніше терміну

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: