"Вконтакте" і український файлообмінник потрапили в Топ-25 найбільших піратів у світі

У США опубліковали список найбільших піратів у світі, в який потрапили український файлообмінник Ex.ua і соціальна мережа "Вконтакте".

Американська асоціація звукозапису (RIAA) опублікувала список з 25 найбільших піратів у світі, в який потрапили український файлообмінник Ex.ua і соціальна мережа "Вконтакте".

У своєму зверненні до торгівельного представника США організація звинуватила ці ресурси в нелегальному розповсюдженні музики.

На першому місці в списку виявився китайський аналог Google - пошуковик Baidu. Примітно, що це перша китайська компанія, що входить до списку NASDAQ-100. У листі представники RIAA пишуть, що нелегальна музика, доступ до якої надає Baidu може і не перебувати на серверах пошукача, проте його музичний сервіс звертається до нелегальних джерел, що порушує авторські права. "Це безсумнівно один з найбільших дистриб'юторів нелегальної музики в світі", - заявили представники RIAA.

Блог torrentfreak.com, що опублікував лист RIAA пише, що результатом звернення асоціації, навряд чи стане прямий вплив торгового представника США на порушників, але в майбутньому, список може бути прийнятий до уваги при формуванні міждержавних політичних відносин.

Відзначимо, в кінці жовтня "Вконтакте" висловив готовність видалити більше 50 тис. музичних треків на вимогу Міжнародної організації виробників фонограм (IFPI).

Між тим, на цьому тижні EX.ua і Українська антипіратська асоціація (УАПА), уклали угоду, в рамках якої спецвідділ УАПА отримав право блокування CamRIP-копій фільмів на українських файлообмінних ресурсах.

Читайте також:

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

"В контакті" почали конфіскацію акаунтів

Мережа "Вконтакті" відкрила платіжну систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: