Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ВКонтакте" пропонує українцям привітати друзів з 1 травня символом Голодомору

Керівництво соцмережі спростовує, що колоски пов'язані з Голодомором.

Російська соціальна мережа "Вконтакте" пропонує користувачам з України привітати своїх друзів з 1 травня зображенням п'яти колосків, перев'язаних червоною стрічкою. Цей символ використовується в Україні як нагадування про Голодомор.

Про це пишуть блогери і обурені користувачі соцмережі.

ВКонтакте колоски

Блогер Андрій Пиндик пише, що подарунок "п'ять колосків" можна безкоштовно подарувати трьом своїм друзям. Також, за його словами, при вході у "ВКонтакте" не з української IP-адреси, подібні подарунки не пропонуються.

Ще один блогер Сергій Іванов назвав витівки "ВКонтакте" знущанням над українським народом і запропонував владі "щось терміново вирішувати з українським офісом російської мережі, тому що розіб'ємо".

Прес-секретар "ВКонтакте" і керівник комунікацій VK по Україні Влад Леготкін спростовує, що колоси пов'язані з Голодомором.

"Наша країна завжди славилася хліборобами і землеробами. Українці зі століття в століття боролися за своє щастя власною працею. Сьогодні пшениця залишається найважливішим символом для України. Саме пшеничне поле під мирним блакитним небом зображено на нашому прапорі. І саме такого неба я бажаю кожному з нас", - написав він.

 

Як відомо, п'ять колосків – символ Голодомору в Україні, що забрав життя мільйонів українців. "Закон про п'ять колосків" – народна назва постанови ЦВК від 7 серпня 1932 року. Згідно постанови, розкрадання майна колгоспів каралося розстрілом, за "пом'якшувальних обставин" – позбавленням волі на термін не менше 10 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції