"ВКонтакте" відкрила реєстрацію за номером мобільного телефону

Популярна соціальна мережа, яка в лютому закрила вільну реєстрацію користувачів, перейшовши до практики запрошень, відмовилася від цього варіанту.

Соціальна мережа "ВКонтакте" знову змінила процес реєстрації користувачів. Тепер, щоб створити акант, запрошення друзів чи знайомих більше не потрібне, натомість система вимагає номер мобільного телефону.

Досить зайти на головну сторінку, ввести в поле номер свого мобільного телефону, потім натиснути на кнопку "отримати запрошення". Через кілька хвилин на вказаний номер прийде повідомлення з паролем. І, до речі, саме номер телефону стає логіном для входу в мережу.

У прес-службі "ВКонтакте" розповіли, що нова система реєстрації покликана захистити мережу від спаму, а також різко підвищить рівень захисту профілю.

"Спочатку у нас була повністю відкрита реєстрація, але від цього було багато проблем, зокрема зі спамом. Потім ми перейшли на закриту реєстрацію, коли тільки через запрошення можна потрапляти на сайт. Але електронна пошта прес-служби і техпідтримки була буквально завалена заявками від іноземних користувачів і від інших людей в Росії, які поки ще не мають друзів на сайті "ВКонтакте", - розповів прес-секретар соціальної мережі Владислав Циплухін.

Тому, за його словами, керівництво ресурсу вирішило знайти компроміс між повністю закритою системою і відкритою.

"І вирішили прив'язувати саме до номерів мобільного телефону, що дозволяє нам захищатися від спаму і різко підвищує рівень захисту профілю. Тому що дуже часто зламують електронну пошту. А через телефон легко відновити доступ до своєї сторінки, навіть якщо вона була зламана", - пояснив він.

Нагадаємо, у лютому 2011 року найбільша соціальна мережа Росії, ризикуючи втратити частину аудиторії, припинила відкриту реєстрацію користувачів. Акаунт стало можливо отримати лише за запрошенням користувача "ВКонтакте".

Тоді співвласник ресурсу Павло Дуров пояснював обмеження на реєстрацію необхідністю запобігти появі порожніх акаунтів пошукових роботів. Такі облікові записи використовуються для створення видимості масовості в групах користувачів, у тому числі комерційних.

Читайте також:

"ВКонтакте" видала дані своїх користувачів-"піратів"

Google запустив власну соціальну мережу з відеочатом

"ВКонтакте" переїде на домен vk.com

Соцмережа "ВКонтакте" закрила вільну реєстрацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: