"ВКонтакте" запустила рейтинг мікроблогів

Реформа найбільшої російської соціальної мережі триває. "ВКонтакте" запустила рейтинг мікроблогів, а незабаром планує перейменувати шанувальників на "передплатників".

Соціальна мережа "ВКонтакте" запровадила рейтинг постів користувачів у мікроблогах.

"Нещодавно ми замінили звичну "стіну" (місце в профілі користувача, де його друзі і він сам могли залишати публічні повідомлення, відео, аудіо та інше) мікроблогами. Нова функція дозволяє користувачам знаходити найцікавіших авторів і підписуватися на їхні публікації", - розповів керівник прес-служби компанії Владислав Циплухін.

Нова функція дозволяє знаходити найпопулярніші записи з мікроблогів користувачів. Рейтинг розраховується з урахуванням кількості користувачів, яким сподобався запис, і кількості тих, хто розмістив його на своїй сторінці.

Підписатися на автора, який сподобався, користувач зможе, додавши його у друзі чи ставши його шанувальником. У цьому випадку нові записи автора будуть публікуватися у стрічці новин, запропонованій користувачеві.

Крім того, як повідомив Циплухін, найближчим часом адміністрація "ВКонтакте" планує створити рейтинг користувачів, а шанувальників перейменувати на "передплатників".

Реформа "ВКонтакте" у жовтні 2010 року, яка включила в себе зміна дизайну користувальницької сторінки, була неоднозначно сприйнята користувачами.

Вони навіть організували в Інтернеті кілька акцій протесту, створюючи групи з вимогою повернути традиційну "стіну" і відключити мікроблоги. В акціях брали участь кілька сотень тисяч людей.

Однак керівництво "ВКонтакте" пішло лише на часткові поступки, дозволивши з допомогою зміни налаштувань відображати вгорі сторінки профілю інформацію про користувача і його аудіозаписи, як це було раніше.

Читайте також:

Обурені користувачі "ВКонтакте" домоглися повернення "стіни" на попереднє місце

Бунт "ВКонтакте": сотні тисячі користувачів виступили проти мікроблогів

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Додатки Facebook вкрали персональні дані мільйонів користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: