Влада Франції радить видаляти Internet Explorer

Услід за Німеччиною, Франція теж закликала відмовитися від браузерів Internet Explorer, через їхню уразливість.

Французький уряд порадив користувачам переходити з браузерів Internet Explorer від компанії Microsoft на альтернативні продукти.

Таку заяву випустила урядова організація CERTA у відповідь на інформацію про те, що для здійснення недавніх просунутих кібератак на сервіси Google і ряду інших компаній хакери використовували раніше невідому уразливість в браузері Internet Explorer.

Експерти французького уряду відзначили, що Internet Explorer всіх версій містить цю уразливість і порадили користувачам вибрати один з альтернативних браузерів - Firefox, Opera, Safari і т.д.

Нагадаємо, що недавно схожу заяву зробила і німецька урядова організація. Уряд Німеччини попередив користувачів інтернету про необхідність відмовитися на час від використання браузерів Internet Explorer компанії Microsoft з причин безпеки.

З відповідною заявою виступила німецька Федеральна служба інформаційної безпеки після того, як Microsoft визнав наявність у своєму браузері "слабких місць".

Останнім часом Microsoft щомісяця оновлює у світовому Інтернеті версії своєї пошукової системи. Найближче оновлення заплановано на 9 лютого.

Читайте також:

Влада Німеччини закликала громадян не користуватися браузером Internet Explorer

Євросоюзу не сподобалося видалення Internet Explorer з Windows

Європейці отримають Windows 7 з десятьма браузерами

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: