Влада вимагає від Google Books не шпигувати за читачами

У своєму листі FTC просить пошукову корпорацію "ввести обмеження щодо повторного використання особистих даних читачів.

Федеральна комісія з торгівлі США (FTC) зажадала від корпорації Google переглянути політику безпеки, прийняту у віртуальній бібліотеці Google Books.

У своєму листі FTC просить пошукову корпорацію "ввести обмеження щодо повторного використання особистих даних читачів, які збираються сервісом Google Books, включаючи ті випадки, які не відповідають очікуванням споживачів".

Мова йде про випадки, наприклад, список недавно відкритих читачем книг використовується в контекстній рекламі на сервісі. Втім, подібна практика досить поширена і серед інших популярних інтернет-проектів - наприклад, все частіше для користувача пошукові запити зберігаються для підбору релевантних рекламних матеріалів.

Вимоги переглянути політику зберігання призначених для користувача даних надходили і раніше - наприклад, кілька тижнів тому невдоволення на адресу Google Books висловили одразу кілька правозахисних організацій, включаючи Спілку захисту громадянських свобод Північній Каліфорнії.

Відповідь корпорації за традицією з'явилася в офіційному блозі сервісу Google Books. Джейн Хорват, що відповідає за політику безпеки Google, повідомила, що остаточні правила зберігання призначених для користувача даних не будуть сформовані, поки не будуть завершені численні розгляди, ініційовані правовласниками.

"Ми розуміємо, наскільки важливою є чітка політика безпеки зберігання даних користувача для читачів і бібліотек, - свідчить опубліковане повідомлення, - Однак, ми не можемо сформувати цей документ для ще не завершеного сервісу - адже нашу угоду з авторами досі не схвалено судом".

Читайте також:

Google випускає нову операційну систему

Google запустив новий пошуковик

Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Google судиться з google.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: