Власники Skype запідозрили у зламі сайту хакерів

У компанії не виключають, що причиною збою сайту, який трапився напередодні, стали хакери.

У середу мільйони користувачів в Європі, Японії та Північній Америці не могли підключитися до сервісу інтернет-телефонії Skype.

"Ми дуже серйозно ставимося до подібних збоїв в роботі нашого сервісу і приносимо свої вибачення за доставлені незручності", - заявив виконавчий директор Skype Тоні Бейтс.

"На даний момент Skype працює з перебоями, клієнти час від часу втрачають зв'язок, іноді в середині розмови. Ми дуже ретельно працюємо над цією проблемою і намагаємося виправити ситуацію", - також повідомив він.

На своїй сторінці сайту мікроблогів Twitter керівництво пояснило причини збоїв більш детально. Там говориться, що Skype - це мережа, що функціонує за рахунок мільйонів індивідуальних сполук між комп'ютерами і телефонами по всьому світу. Деякі з них - так звані "суперузли" - діють як телефонні книги в цій мережі. Саме ці "суперузли" сьогодні вийшли з ладу через непорівнянності з певними версіями Skype. Їх відключення спричинило за собою перебої в зв'язку.

Власники компанії не виключають, що поломка, в результаті якої сервіс був недоступний більш ніж половині з 20 млн зареєстрованих користувачів, могла бути ініційована атакою хакерів.

Разом з тим, деякі аналітики передрікають, що ця поломка може завдати серйозної шкоди компанії. Причому вдарить вона не стільки за доходами, скільки по репутації компанії, яка прагне дістати в свої клієнти не лише індивідуальних користувачів і підприємства малого бізнесу, але великі корпорації.

Останній раз подібний великий провал у роботі сервісу, який цінується користувачами за свою надійність, траплявся у 2007 році.

Читайте також:

На серверах Skype стався глобальний збій

Файлообмінник EX.ua хочуть зробити платним

Skype інтегрувався з Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: