Volkswagen готує нове покоління культового "жука"

Volkswagen хоче надати знаменитій моделі Beetle більш сучасного вигляду, щоб залучити покупців молодого віку.

Компанія Volkswagen збирається оновити свою живу легенду - модель Beetle. "Жук" нового покоління з'явиться вже через кілька років, а поки в Інтернеті виклали попередні зображення того, як може виглядати популярний автомобіль у майбутньому.

За інформацією, що потрапила до Всесвітньої мережі, наступна генерація знаменитого компактного автомобіля Volkswagen New Beetle може бути представлена у 2012 році. Опубліковані зображення поки що попередні: не факт, що фінальна версія виглядатиме саме так. Проте яскраво-червоний автомобіль має низку цікавих стилістичних особливостей, завдяки яким виглядає більш виграшно за сучасну модель.

Добре відомий New Beetle в профіль, наприклад, виглядає майже півколом, оскільки лінія даху плавно і без зламів перетікає в стійки. Колісні арки також круглі. Тепер знайомий силует змінився: це не "божа кульбаба", а приземистий суворий апарат. Дах більш плоский, капот візуально виглядає прямішим і довшим. Повідомляється, що машина стане більша, отримає світлодіодну оптику. Безперечно, що автомобіль стане більш спортивним.

Volkswagen New Beetle
Класичний Volkswagen New Beetle
Можливі і деякі іміджеві нововведення - з назви зникне слово new. Це цілком зрозуміло: сучасний Beetle був дійсно новим порівняно з попередником-довгожителем. Тепер же йдеться про не таке кардинальне оновлення.

Поки що це майже все, що можна сказати про оновлення легенди. Технічної інформації про новинку украй мало. Відомо лише те, що в лінійці, можливо, буде екологічна модифікація BlueMotion і, що особливо цікаво, "заряджений" варіант R від нового фірмового підрозділу, який займеться випуском спеціальних спортивних версій.

Сьогоднішнє покоління Beetle, представлене Volkswagen в 1998 році, стало тоді сенсацією, особливо враховуючи, що попередня модель вироблялася неймовірно довго (з 1938 по 2003 рік) і розійшлася тиражем більш ніж в 21,5 млн екземплярів.

Читайте також:

Розроблено винищувач на колесах - Lamborghini Ankonian

У Німеччині створили найшвидший серійний автомобіль у світі

На автосалоні в Лос-Анджелесі обрали "Автомобіль 2030 року"

Найпопулярнішим автомобілем Європи став Opel Insignia

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: