Volkswagen представив нову систему, яка управляє автомобілем без участі водія

Нова розробка об'єднала в собі адаптивний круїз-контроль з системою дотримання рядності руху.

VW Passat з автопілотом
autoblog.com
VW Passat з автопілотом. Архівне фото
Інженери Volkswagen розробили "Тимчасовий автопілот" (Temporary Auto Pilot), який може керувати автомобілем на швидкості до 130 км/год.

Ця розробка є сполучною ланкою між нинішніми допоміжними електронними системами і повністю автоматичним керуванням. Вона об'єднала в собі адаптивний круїз-контроль з системою дотримання рядності руху.

Автопілот отримує інформацію від великої кількості датчиків, включаючи ультразвукові радари, відеокамери, лазерні сканери та електронний горизонт. Кожна з цих систем в різних поєднаннях вже використовується на серійних автомобілях.

TAP дотримується безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду, підтримує задану водієм швидкість і самостійно знижує її при наближенні до повороту, а також постійно утримує машину посередині смуги відповідно з розміткою. Крім цього, електроніка розрізняє знаки обмеження швидкості та заборони обгону. Також автопілот може сам зупиняти і відновлювати рух автомобіля у пробках.

Як відзначається, при використанні TAP водій завжди має можливість взяти керування на себе і повністю контролює все, що відбувається. Водій може скорегувати або відключити автопілот в будь-який час і зобов'язаний завжди відстежувати роботу системи.

Нагадаємо, над створенням автопілота німецькі інженери працюють більше п'яти років, але система все ще не була запущена у серійне виробництво, повідомляло раніше видання Autoblog. Вона надмірно масивна і займає весь багажний відсік універсала VW Passat, а при таких габаритах ставити її на автомобілі в масовому порядку неможливо.

Читайте також:

Mercedes таємно готує унікальне авто для Папи Римського

Відбулась офіційна презентація нового Volkswagen Beetle

Автосалон SIA'2011 став рекордсменом за кількістю прем'єр

Volkswagen та MINI представили нові хетчбеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: