Вороги космічного масштабу. Які астероїди загрожують людству катастрофою і коли можуть впасти на Землю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Масивний астероїд може врізатися в нашу планету вже цього року.

Цією осінню на Землю може впасти астероїд 2006QV89 – його діаметр близько 40 метрів, а шанс катастрофи – трохи менше за 1 до 7 тисяч.

Ним Європейське космічне агентство оновило свій список найбільших загроз для Землі. У ньому науковці зазначають назву астероїда, його розмір, дату та час можливої катастрофи та ризик зіткнення.  

Астероїд, що може врізатися в Землю цього року, доволі великий і може принести багато лиха й руйнувань - усе залежить від місця падіння.

Загалом можливість зустрічі з "космічними гостями" невелика, це все ще залишається можливим. Серед загроз й відомі астероїди, як Апофіс – він довго залишався найнебезпечнішим космічним ворог Землі, доки вчені не "відправили його на пенсію", коли виявили більш небезпечні астероїди. 

Окрім цього, у списку є славнозвісний  Бенну – астероїд розміром з футбольне поле. Чекати на нього доведеться немало - він зблизиться з Землею лише за півтора століття. Втім, він може апокаліптично вплинути на нашу планету, хоча і з ризиком 1 до 10648. 

Водночас найбільш ймовірним є зіткнення з 2010RF12 – ризик становить 1 до 16. Цей астероїд може влучити в Землю 2095 року. Його розмір, порівняно з іншими "ворогами", вражає менше - лише 9 метрів. Втім, і його падіння може мати катастрофічні наслідки, якщо він, наприклад, влучить у місто.

Найстрашнішим є астероїд 290751950DA - його розмір сягає неймовірних 2000 метрів. Залишається лише сподіватися, що у людства є шанс пережити зустріч із ним. Дає надію лише те, що ймовірність зіткнення - один до понад 7 тисяч.

Астероїди, які можуть врізатися в Землю
ТСН.ua

Нагадаємо, дослідники NASA та Європейського космічного агентства змоделювали уявну ситуацію, у якій вченим раптово стало відомо про те, що до поверхні Землі стрімко наближається величезний астероїд. Про те, що трапиться з планетою, якщо вигаданий сценарій стане дійсністю, читайте в матеріалі ТСН.ua. У симуляції було реалізовано найгірший сценарій із можливих.

Відео Японським ученим вдалося підірвати небезпечний для Землі астероїд

Цього тижня японці змогли підкорити астероїд завбільшки у 9 футбольних полів, адже він несе загрозу для Землі. Японська влада зробила в ньому штучну дірку за допомогою вибухівки, таким чином намагаючись убезпечити від можливого падіння на нашу планету. Чи справді ключик до порятунку людства вже близько – у сюжеті.  

Японським ученим вдалося підірвати небезпечний для Землі астероїд

Залиште свій коментар

Вибір редакції