Вперше знайдені священні камені  інків

Археологи знайшли камені інків, які, за переказами, можуть здійснювати зв'язок між реальним і потойбічним світом.

Вперше у сучасній історії археологи виявили найбільші реліквії цивілізації американських інків - три Священні камені предків. Камені, знайдені групою британських вчених, колись здійснювали, за переказами, зв'язок між реальним і потойбічним світом.

Згадки про Священні камені інків містяться в хроніках іспанських завойовників Америки, що датуються XVI століттям. Вони мали конусоподібну форму та цінувалися дорожче, аніж золото та інші коштовності.

Камені використовувалися інками в найурочистіших випадках, так як через них здійснювався, на їхню думку, зв'язок людей з верховним божеством. Проте до сьогоднішнього дня не вдавалося виявити ці священні предмети.

Зараз британські вчені змогли знайти їх в перуанських Андах. Розкопки велися у високогірному містечку Інгапірка Вамінан - на місці, де колись розташовувався церемоніальний майданчик. Камені були закопані на глибині 2,5 метрів під жертовником.

Саме там їх і виявила експедиція співробітників трьох британських університетів та Британського музею.

"Це справжня наукова і культурна сенсація. Йдеться про унікальні відкриття і унікальні об'єкти", - заявив один з учених, які брали участь в розкопках.

Він повідомив, що знайдені Священні камені - це оброблений особливим чином білий і червоний андезит (вулканічна гірська порода, що нагадує граніт).

Читайте також:

Учені довели, що всі жінки таки відьми

На Арараті знайшли залишки Ковчега Ноя

Легенда про гігантського птаха-людожера виявилася правдою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: