Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вже завтра Google може показати нову версію ОС Android

Завтра Google може показати Android 5.0.

У середу, 25 червня, компанія Google на щорічній конференції I/O може презентувати нову версію своєї операційної системи - Android 5.0.

Як вважають експерти, для виходу нової версії операційка зараз найсприятливіший час. При цьому від Google чекають не чергового оновлення, а повноцінного релізу.

Нагадаємо, що з моменту появи 4.0 (Ice Cream Sandwich) пройшло вже майже три роки, а 4.4 (KitKat), що вийшла минулого жовтня, отримала не багато нових функцій. Тому, щоб не відставати від своїх головних конкурентів, Google просто зобов'язана показати щось нове.

Але водночас, інформації про Android 5.0 вкрай мало. Єдине можна сказати напевно: вона отримає ім'я на букву L (можливо - Lollipop), оскільки Google традиційно називає релізи на честь солодощів, назви яких йдуть в алфавітному порядку.

Чутки обіцяють 5-й версії вбудований антивірус, який буде періодично сканувати програми на наявність "поганого" коду, нову віртуальну машину (ART замість Dalvik), яка повинна збільшити швидкість і стабільність роботи системи, а також розширені функції для бізнес-користувачів.

Також очікується і велике оновлення штатних програм, включаючи "Календар" та Gmail. Але чим насправді здивує Google - ми зможемо стати свідками вже завтра під час конференції I/O.

Залиште свій коментар

Вибір редакції