Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
War Room: Facebook створив спецвідділ для боротьби з фейками та запобіганню втручання у вибори

Головний офіс протидії фейковим новинам розташувався в Каліфорнії.

Соціальна мережа Facebook створила спеціальний відділ для боротьби із втручанням у вибори, який має на меті запобігати поширенню фейків

Про це інформує  AFP.

Facebook створив так звану "War Room" (військову кімнату) - підрозділ, який боротиметься із дезінформацією і спробами вплинути на вибори через соцмережі.

Головний офіс протидії фейковим новинам розташувався в Каліфорнії. У новому відділі працюють близько 20 людей, які є експертами з аналітики і програмування.

"Наше завдання - виявити ... будь-кого, хто намагається маніпулювати громадськими дебатами", - сказав Натаніель Глейхер, колишній директор з політики кібербезпеки Білого дому, який тепер очолює політику кібербезпеки Facebook.

Наприклад, вони вже відслідковували президентські вибори в Бразилії і виявили у день голосування розповсюдження неправдивого повідомлення про нібито зміну дати виборів через протести. Ці повідомлення встигли видалити до того, як вони стали вірусними.

Далі відділ буде стежити за підозрілими акаунтами під час виборів у США та Бразилії. 28 жовтня в Бразилії відбудеться другий тур виборів президента, а на 6 листопада у США призначені проміжні вибори в Конгрес.

До роботи відділу планують долучити 20 тисяч співробітників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції