WhatsApp "зламали", щоб шпигувати за впливовими чиновниками країн-союзниць США - Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Facebook подала в суд на ізраїльську компанію з кібербезпеки NSO Group, звинувативши її в стеженні за користувачами WhatsApp.

Кіберзлочинці зламали месседжер WhatsApp для того аби стежити за топ-чиновниками країн, які є созниками США.

Про це повідомляє U.S. News з посиланням на джерела Reuters.

Як повідомили інформатори агентства знайомі з внутрішнім розслідуванням WhatsApp частина відомих жертв - це гучні урядові та військові чиновники, розповсюджені щонайменше у 20 країнах на п'яти континентах.

Деякі жертви перебувають у США, Об'єднаних Арабських Еміратах, Бахрейні, Мексиці, Пакистані та Індії, повідомили люди, знайомі з розслідуванням.

Зазначимо, що Facebook подала в суд на ізраїльську компанію з кібербезпеки NSO Group, звинувативши її в стеженні за користувачами WhatsApp.

Компанія NSO Group використовувала WhatsApp для поширення шпигунських програм серед 1400 користувачів з 20 країн.

Припускають, що для злому використовувалася програма Pegasus. Як відбувалося встановлення, не уточнюється, але для цього навіть не потрібно було піднімати трубку при дзвінку. У позові йдеться, що Pegasus не здатна зламати шифрування WhatsApp, але вона може отримати доступ до повідомлень після дешифрування на пристрої користувача.

WhatsApp стверджує, що через NSO Group постраждали близько 100 журналістів, правозахисників, жінок-лідерів і політичних дисидентів з Мексики, Бахрейну та ОАЕ.

Відео Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

За даними контррозвідки, російське угрупування під назвою "Турла" зламало іранську хакерську систему.  І вже під їхнім прикриттям здійснювало кібератаки на інші країни, шпигувало за державними структурами, крало документи та бази даних. Таким чином зловмисники хотіли коїти злочини під іменем іншої держави.    

Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції