Windows 7 буде доступний без ключа лише 120 днів

Глава підрозділу Windows також пообіцяв виправити помилку в операційній системі, яка здатна спровокувати збій в роботі ОС та витік пам'яті.

Корпорація Microsoft підтвердила, що операційну систему Windows 7 можна використовувати до 120 днів без активації ключа.

Напередодні на сайті Windows Secrets була опублікована детальна інструкція по використанню єдиного командного рядка для додавання ще 90 днів до 30 дозволених для користувачів.

Microsoft дозволяє використовувати будь-яку версію Windows 7 до 30 днів, не активуючи ключ. За словами редактора Windows Secrets Вуді Леонарда, по закінченню цього періоду можна заново запускати лічильник активації до трьох разів, збільшуючи тим самим термін тимчасової експлуатації.

Раніше Microsoft оголосив про завершення розробки операційної системи Windows 7. Для корпоративних користувачів, що підписалися на умовах Volume License, ОС буде доступна з 1 вересня. Світова презентація намічена на 22 жовтня.

У новій ОС експертами була виявлена серйозна помилка, яка здатна спровокувати неконтрольований витік пам'яті і збій в роботі системи. Глава підрозділу Windows Стівен Сінофські відзначив, що помилка пов'язана з некоректною роботою стека драйверів файлової системи NTFS. Сінофські пообіцяв усунути недоробку до реліза ОС.

Читайте також:

Європейці отримають Windows 7 з десятьма браузерами

Windows 7 пройшов фінальні випробування

Microsoft відмовилась постачати Windows XP у Росію

Тестери знайшли у Windows 7 дві тисячі помилок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: