Windows 7 пройшов фінальні випробування

Програма виявилася продуктивнішою від своїх попередниць — Vista і XP. Це довели випробування на нетбуці, ноутбуці бізнес-класу і потужному ігровому ПК.

Сайт ZDNet опублікував порівняльний тест ОС Windows 7, де продуктивність новинки порівнюється з показниками її попередниць – Windows Vista SP2 і Windows XP SP3.

Кожна з операційних систем була представлена в 64-бітному виданні, а випробування проводилися на трьох комп'ютерах – нетбуці, ноутбуці бізнес-класу і потужному ігровому ПК.

Насамперед журналісти виміряли швидкість щоденних операцій – включення і виключення. Новинка показала себе добре – продемонструвала кращі серед своїх попередників результати, правда, з відривом в декілька секунд. При цьому при використанні твердотілих дисків система завантажується в середньому за 15-20 секунд, тоді як традиційні жорсткі диски дозволяють включити ПК лише за хвилину.

Наступним тестом стала перевірка на швидкість заповнення і раціональність використання пам'яті. Так, навіть при включеній функції SuperFetch (яка прискорює роботу найбільш часто використовуваних застосувань, але вимагає більше вільної оперативної пам'яті) Windows 7 з'їла лише 600 Мб опісля п'ять хвилин після запуску, тоді як Vista зайняла під свої потреби 1,5 Гб вже через 3 хвилини роботи.

Останнім випробуванням стали синтетичні тести, які чосто використовуються для різносторонньої перевірки продуктивності комп'ютерів. Тут Windows 7 знову вийшла переможцем, причому в одних режимах результати були дуже близькі, а в інших відривши новинки складав значні 61%.

Читайте також:

Європейці отримають Windows 7 з десятьма браузерами

Науковий журнал прийняв написану комп'ютером безглузду статтю

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

Asus випустив комп’ютер у формі клавіатури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: