Windows 7 в Європі вийде без інтернет-браузера

На вимогу Єврокомісії Microsoft відмовилася від практики включення до операційної системи Internet Explorer.

Нова версія операційної системи Windows 7 продаватиметься в країнах Євросоюзу без Internet Explorer. Користувачам доведеться самим завантажувати і встановлювати інтернет-браузер.

Таким чином американська компанія Microsoft пішла на поступки Єврокомісії, яка раніше звинуватила компанію в монополістичній практиці.

Очікується, що Windows 7 поступить в продаж у жовтні поточного року. Власники нової програми зможуть самі з самого початку обирати пошукову програму для Інтернету, зокрема, серед популярних Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox чи Opera.

Microsoft заявляє, що вивантажити і встановити браузер - не проблема, і вона готова максимально полегшити цю процедуру для виробників і покупців комп'ютерів.

Брюссель зустрів цей крок скептично, висловивши сумніви тому, що Microsoft вжила достатніх заходи для того, щоб убезпечити себе від звинувачень у зловживанні своїм монопольним становищем на ринку.

Як заявляє Європейська комісія, вона "хоче упевнитися, що цей перший крок технічного виділення Internet Explorer з операційної системи Windows не буде перекреслений іншими діями з боку компанії Microsoft".

У свою чергу, за словами одного з керівників Microsoft Дейва Хайнера, "такий новий підхід - хоча на наш погляд не ідеальний - є оптимальним, враховуючи судовий розгляд, що триває в Європі".

На початку 2008 року Європейська комісія вже накладала на Microsoft штраф в сумі 899 млн. євро за порушення антимонопольних нормативів - у зв'язку з тим, що в операційну систему Windows одразу вбудовувалися й медіа-плейєр, й інтернет-браузер.

Читайте також:

Microsoft відмовилась постачати Windows XP у Росію

Неофіційна версія Windows 7 заражена трояном

Європейці створюють конкурента Windows

Windows Vista до Windows 7 можна буде обновити безкоштовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: