Windows 7 "вбиває" батареї для ноутбуків

Microsoft завалили скаргами: Windows 7 навіть нові батареї розпізнає як несправні. У корпорації стверджують, що несправність не пов'язана із системою.

Користувачі завалили Microsoft скаргами на проблеми з елементами живлення в ноутбуках з операційною системою Windows 7.

Більшість постраждалих стверджують, що ОС "вбиває" батареї для ноутбуків - час роботи в автономному режимі помітно скоротився, а система виводить на екран повідомлення про необхідність замінити елементи живлення.

Проблема торкнулася ноутбуків багатьох виробників, зокрема Acer, Dell, Hewlett-Packard, Samsung, Sony і Toshiba.

Як відповіли на скарги у корпоративному блозі Microsoft, в результаті перевірки було встановлено, що несправність стосується безпосередньо батарей і жодним чином не пов'язана з Windows 7. Однак користувачі запевняють, що навіть після покупки нової батареї Windows 7 як і раніше розпізнає її як несправну і пропонує замінити елементи живлення.

На думку незалежних фахівців, ймовірною причиною неполадки може бути некоректна робота операційної системи з BIOS. За словами представника компанії Boston-Power Inc, ОС отримує дані про стан батареї, звертаючись до програмно-апаратних засобів BIOS, а проблеми при передачі інформації від BIOS до OС можуть призводити до появи на екрані некоректних повідомлень.

Коли в Microsoft на початку лютого звернули увагу на зростання кількості скарг, представники компанії також висловили думку, що проблеми саме в BIOS. Але з останньої відповіді виходить, що під час перевірки збоїв виявлено не було.

Користувачі, які залишили коментарі у блозі Microsoft, вважають, що в корпорації вирішили "умити руки". На думку власників Windows 7, проблема або в ненажерливості інтерфейсу Aero, який швидко "кладе" батарею, або у виведенні некоректних повідомлень про поломку, хоча насправді батарея працює нормально.

У Microsoft пообіцяли тримати руку на пульсі та продовжувати розслідування.

"Ми не залишимо проблему без уваги і використаємо всі засоби, щоб розібратися в цьому і внести зміни до початкового коду, якщо це буде потрібно", - зазначив президент підрозділу Windows Стівен Сінофські.

Фінальна версія Windows 7 надійшла у продаж 22 жовтня 2009 року. За даними Net Applications, зараз ця система встановлена на 7,57% комп'ютерів у світі.

Найпопулярнішою як і раніше залишається XP - її використовують 66,15% власників комп'ютерів. Windows Vista встановлена на 17,47% машин, різні версії Mac OS - на 5,16%, Linux - 1,02%.

Читайте також:

Серед Windows 7 поширюються "чорні екрани смерті"

Данія відмовилася від продукції Microsoft

Новий троян "клонує" себе у довідці Windows

IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: