Yahoo! і Twitter підписали угоду про партнерство

Yahoo! і Twitter підписали угоду, за умовами якої записи користувачів Twitter будуть інтегровані в сервіси Yahoo!.

Корпорація Yahoo! і популярний сервіс мікроблогів Twitter оголосили про підписання угоди про глобальне партнерство. За умовами угоди, записи користувачів Twitter будуть інтегровані в сервіси Yahoo!.

Twitter надасть Yahoo! доступ до повного потоку повідомлень користувачів, відомому як Firehose ("пожежний шланг"). Yahoo! зможе використати ці записи в якості відповідей на запити, зроблені через пошукову систему. Протягом року мікроблоги будуть інтегровані й в інші сервіси, такі як Yahoo! Mail, News, Sports і Finance.

У результаті інтеграції у користувачів Twitter з'явиться можливість відслідковувати повідомлення своїх друзів безпосередньо з порталу Yahoo!. Користувачі Twitter також зможуть оновлювати статусне повідомлення і обмінюватися контентом порталу, наприклад фотографіями сервісу Flickr, безпосередньо з модуля, який з'явиться на сервісах Yahoo!.

Розділи порталу Yahoo! будуть доповнені повідомленнями користувачів Twitter, оновлюваними в режимі реального часу. Відзначимо, що записи з Twitter присутні в пошуковому сервісі Yahoo! з листопада 2009 року. Внизу першої сторінки з результатами пошуку розташовуються так звані Twitter Results ( "Результати з Твіттер"), що містять три нові записи у Twitter з потрібним запитом. Поки Twitter Results видаються при запитах, що складаються з одного слова.

Yahoo! став третьою пошуковою системою після Microsoft Bing і Google, яка уклала подібну угоду з Twitter. Співпраця з Microsoft і Google, про яку було оголошено в жовтні, принесло найбільшому сервісу мікроблогів 25 мільйонів доларів, завдяки чому він закінчив 2009 рік з прибутком.

У грудні 2009 року Yahoo! став партнером найбільшої соціальної мережі Facebook. Раніше Yahoo! закрив власні соцмережі Yahoo! 360.і Yahoo! Mash.

Читайте також:

Yahoo! і Microsoft створять новий пошуковик

Google запустив власну соціальну мережу на основі Gmail

Google запустив "миттєвий" пошук

Названі головні Інтернет-події початку XXI століття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: