Yahoo! відібрав у Google частку ринку

Частка ринку пошукача Google в США в липні 2010 року скоротилася з 66,2 до 65,8 відсотка. Частка Yahoo! зросла до 17,1 відсотка.

Портал Yahoo!, який використовує для пошуку систему Microsoft Bing, в липні наростив частку ринку в США на 0,4 процентних пункту за рахунок Google. Це випливає з даних, опублікованих аналітиками comScore 17 серпня.

Частка ринку пошукача Google в США в липні 2010 року скоротилася з 66,2 до 65,8 відсотка, тобто на 0,4 процентних пункту. Частка Yahoo! в червні становила 16,7 відсотка, а в липні вона зросла до 17,1 відсотка.

Частки ринку інших великих ресурсів майже не змінилися. Сайтам Microsoft належить 11 відсотків американського ринку. Частка Ask.com як у червні, так і в липні становила 3,8 відсотка. Мережа сайтів AOL втратила 0,1 відсотка ринку і тепер на неї припадає 2,4 відсотка запитів.

У comScore вважали частки за кількістю запитів, введених безпосередньо в пошуковий рядок. За місяць американці зробили 15,6 мільярда таких запитів. При цьому на сайтах Yahoo! цей відповідний показник склав 2,7 мільярда запитів, збільшившись на 3 відсотки. У решти великих ресурсів зростання кількості запитів був нижче.

Читайте також:

Google назвав найпопулярніші Інтернет-сайти

Nokia і Yahoo! обміняються веб-сервісами

Facebook став найпопулярнішим сайтом в США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: