Yahoo! закриється на один тиждень

Виняток становитимуть лише відділи, які виконують базові функції, необхідні для підтримки порталу в робочому стані.

Корпорація Yahoo! вирішила на тиждень з 25 грудня по 1 січня припинити роботу по всьому світу, пише The Wall Street Journal. Виняток становитимуть лише відділи, які виконують базові функції, необхідні для підтримки порталу в робочому стані.

Це рішення дозволить компанії скоротити витрати під час тижня з традиційно низькою діловою активністю. Працівники в США при цьому підуть в неоплачувану відпустку, або зможуть витратити свої відпускні дні.

У кінці третього кварталу в Yahoo! працювало 13200 чоловік. Раніше компанія провела масові скорочення, звільнивши 700 працівників. За межами Сполучених Штатів оплата визначатиметься згідно з місцевим трудовим законодавством.

Інші американські IT-компанії також використовують кінець року для економії, однак звичайно хоча б частково оплачують цей період. Традиційно не працюють з 24 грудня по 1 січня більшість співробітників Adobe Systems. Цього року їм доведеться витратити за цей термін три оплачувані відпускні дні. В Apple той же період повністю оплачується і, хоча багато співробітників відпочиватимуть, на роботу вийдуть працівники магазинів та відділу підтримки.

Нагадаємо, компанії Microsoft і Yahoo готові укласти партнерський договір в області інтернет-пошуку. Цю інформацію підтвердив член ради директорів і міноритарний акціонер Yahoo Карл Айкан, який володіє приблизно 5% акцій компанії. На його думку, синергетичний ефект від цієї угоди був би вельми істотним, і вона підвищила б ринкову вартість бізнесу.

Читайте також:

Microsoft і Yahoo покладуть край монополії Google

Microsoft випустить безкоштовний Office

Google випускає нову операційну систему

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: