Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як надсилали імейли у 1984 році: з'явилося архівне відео, яке показує цей складний процес

У Мережі з'явився ролик 30-річної давнини.

Кілька тижнів тому в Мережі з'явилося архівне відео, на якому зображене відправлення електронного листа в далекому 1984 році. Для того часу це було науково-технічним прогресом.

Відео з'явилося на YouTube-каналі британської телемережі Thames TV 26 лютого, але звернуло на себе увагу західних ЗМІ тільки зараз. Зокрема, новину підхопило видання Mashable.

Опубліковане відео під назвою "Database" – один з епізодів популярного шоу, яке виходило в середині 80-х. У ньому власне показано, через які труднощі доводилося пройти, щоб відправити звичайний імейл. За мірками тих років, це було схоже на диво.

У ролику видно як гік підключає величезний модем (Minor Miracles WS2000) до свого мікрокомп'ютера, який своєю чергою конектиться до комп'ютера в мережі Prestel. При цьому він використовує телефон. Після того, як підключення встановлено, користувач входить в сервіс під назвою Micronet 800, який і забезпечує передачу даних. Потім вже можна надсилати й листи.

Зазначимо, в 70-80 роки Micronet був одним з ранніх інформаційних провайдерів доступних через сервіс Prestel в Британії. У ті часи ніхто навіть не мріяв про лінки, і кожна сторінка сервісу була пронумерована немов довідник.

Деякі особливості даної мережі значно обігнали час. Але найголовніше, що дозволяв Micronet - це можливість відправки користувачам мережі електронних листів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції