Як Pokemon Go: у США презентували нову гру про Гаррі Поттера з доповненою реальністю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Камера смартфонів буде додавати до реальності вигадані об’єкти.

У Лос-Анджелесі розробники гри Pokemon Go презентували мобільний додаток у грі з доповненою реальністю "Гаррі Поттер. Чарівники об'єднуються".

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Віднині заклинання можуть використовувати усі без винятку - навіть люди без магічних здібностей. Американські розробники, що створили гру Pokemon Go спільно з ігровим підрозділом Warner Brothers презентують гру за мотивами романів про найвідомішого в світі хлопчика-чарівника.

"Я у захваті. Я палкий шанувальник Гаррі Поттера. У мене вдома є чарівні палички і всілякі магічні принади, бо я вірю в магію. Книжка про Гаррі Поттера розповідає про дружбу, любов, вірність і магію, у яку я вірю", - розповіла акторка Тіффані Хеддіш.

Мобільний додаток за мотивами фільму про Гаррі Поттера - це гра із доповненою реальністю. Геймери розгулюють реальною місцевістю. Камера на їхньому смартфоні фіксує зображення і додає до реальних місцин фантастичних звірів і магічні артефакти.

Через доповнену реальність люди часто втрачають уважність, що може призводити й до смертельних випадків, як під час гри у Pokemon Go. Однак розробники запевняють, що про безпеку геймерів подбали.

"Гра має мотивувати людей підніматися з дивана і виходити у світ. Але, навіть якщо ви занурені в гру, мусите не забувати про своє оточення. Тому в грі з'являються попередження. Ми хочемо, щоб люди були у безпеці, поки вони грають. Так само, як і хочемо заохочувати людей до фізичних вправ", - повідомив генеральний директор Niantic Джон Ханке.

Перші країни, на території яких можна випробувати свої сили у грі - США та Велика Британія. Однак розробники обіцяють розширювати географію гри у майбутньому.

Олександра Чернишук

ВідеоУ Лос-Анджелесі презентували мобільний додаток "Гаррі Поттер. Чарівники об'єднуються"

Гаррі Поттер повертається. Цього разу не у фільмах чи книгах, а у грі з доповненою реальністю. У Лос-Анджелесі презентували мобільний додаток "Гаррі Поттер. Чарівники об'єднуються".  

У Лос-Анджелесі презентували мобільний додаток "Гаррі Поттер. Чарівники об'єднуються"

Залиште свій коментар

Вибір редакції