Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як правильно вибрати флешку та карту пам’яті. П’ять переваг Samsung PRO Endurance та Bar Plus

Правила вибору карти пам’яті та USB-флешки на прикладі Samsung PRO Endurance та Bar Plus.

Літо в самому розпалі. Якщо відпустка ще не почалася, то підготовкою до неї краще зайнятися вже зараз. Крім сонцезахисного крему вам варто подумати і про карту пам'яті чи USB-флешку. Перша в парі з відеореєстратором гарантує надійний запис того, що відбувається дорогою до моря, а друга зберігає всі цінні моменти з відпочинку у вигляді фотографій і відео. Розглянемо правила вибору цих пристроїв на прикладі Samsung PRO Endurance і Bar Plus.

Пристрої пам'яті — невід'ємна частина сучасного світу. Категорія не обмежується одними USB-накопичувачами. Рядові користувачі можуть використовувати представників ніші і в інших ситуаціях. Наприклад, лише карти пам'яті можна застосувати в камерах дистанційного спостереження для будинку, всередині автомобільного реєстратора або в нагрудному пристрої відеофіксації.

З урахуванням популярності ніші вимоги до пристроїв постійно ростуть. Ми виділили п'ять ключових моментів, на які варто звернути увагу перед покупкою карти пам'яті та USB-накопичувача.

Висока ємність

Головний показник названих пристроїв — обсяг вбудованої пам'яті. У випадку з картою від неї залежить максимальна тривалість циклу запису. Якщо ж говорити про накопичувач, кількість гігабайтів визначає допустиму кількість файлів для збереження.

Чим більше пам'яті, тим краще, при цьому кожен вибирає показник під свої потреби. Варіантів, зазвичай, кілька. Наприклад, карта пам'яті PRO Endurance доступна в трьох обсягах — на 128, 64 і 32 ГБ. Для запису в Full HD цього вистачить на 14, 7 і 3,5 години відповідно. Якщо говорити про 4К, показники дорівнюють 9 годинам 24 хвилинам, 4 годинам 42 хвилинам і 2 годинам 20 хвилинам відповідно.

Накопичувач Bar Plus доступний у версіях на 32, 64, 128 і 256 ГБ. Цього вистачить для пристойної бібліотеки файлів, яка завжди буде під рукою. Вона вмістить улюблені фільми, робочі документи та сімейні знімки.

Samsung PRO Endurance и Bar Plus

Висока швидкість передачі даних

Накопичувачі повинні швидко працювати з файлами — в іншому випадку сенсу в підтримці нових технологій буде небагато. Обов'язково вивчіть заявлену швидкість передачі даних перед придбанням.

Карта пам'яті PRO Endurance гарантує до 30 МБ/с запису і до 100 МБ/с в режимі читання. У той же час завдяки інтерфейсу USB 3.1 флеш-накопичувач Bar Plus підтримує швидкість запису до 300 МБ/с. Таким чином, на відправку 4К UHD-відео об'ємом 3 ГБ з накопичувачу на комп'ютер знадобиться лише 10 секунд. Вільний час краще витратити на щось корисніше, ніж очікування.

Надійність та стійкість до зовнішніх факторів

Обидва пристрої Samsung гарантують збереження фото, відео та даних інших форматів. У цьому допомагає захист 4-Proof, розрахований на вплив води, магнітних хвиль, рентгенівського випромінювання в еквіваленті до 50 Рентген, а також перепади температур від -25 до +80 градусів за Цельсієм. Це означає, що проходження рамок в аеропорту по дорозі додому з відпустки не обернеться втраченими фотографіями — так само, як і у випадку використання флешки під пекучим сонцем. Пристрої витримають інтенсивні випромінювання і температуру, а також збережуть всю інформацію.

До того ж USB-накопичувач Bar Plus має ударостійкий корпус — флешка не боїться падінь. У разі чого, запобігти їм допоможе вбудоване кільце для кріплення. Ви з легкістю зафіксуєте накопичувач на ключах або брелоку.

Сучаснісні технології

Пристрої пам'яті повинні підтримувати найсвіжіші розробки галузі. Завдяки цьому вам не доведеться турбуватися про сумісність карти з новою камерою або шукати заміну накопичувачу вже через кілька місяців.

Samsung PRO Endurance підтримує 4К, що точно буде актуальним протягом декількох років. У свою чергу, накопичувач Bar Plus сумісний з новітнім стандартом USB 3.1. Пристрої підійдуть для тривалого використання без необхідності витрачати зайві гроші на оновлення.

Гарантія якості

Ще один важливий фактор при виборі пристрою — наявність гарантії. Йдеться не про два тижні для обміну або повернення товару, а про термін, протягом якого виробник гарантує працездатність девайса. Для карт пам'яті PRO Endurance на 128, 64 і 32 ГБ цей час становить 5, 3 і 2 роки відповідно. У випадку з накопичувачем Bar Plus — це п'ять років зобов'язань.

Наявність гарантії дозволяє користувачам бути впевненим у своєму виборі і не турбуватися про можливі проблеми. 

Висновки та рекомендації

Пристрої пам'яті відрізняються від інших ніш своєю довговічністю. Зазвичай користувачі довго не оновлюють девайси, працюючи з ними кілька років поспіль. Тому краще відразу вибирати модель на перспективу — з підтримкою всіх важливих функцій та особливостей.

Samsung PRO Endurance і Bar Plus поєднують ключові переваги індустрії, підходять на роль щоденного супутника, а також дають можливість лишатися впевненими в збереженні важливих файлів.

Вибір редакції