Як стати астронавтом: NASA розпочало приймати заявки від охочих досліджувати Місяць та Марс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спочатку кандидати пройдуть онлайн-оцінку.

У понеділок, 2 березня, уперше за понад чотири роки NASA почало приймати заявки від охочих стати астронавтами. Її можна подати протягом місяця – до 31 березня.

Про це повідомили у самому космічному агентстві.

"Америка зараз ближче до повернення астронавтів на Місяць, ніж будь-коли від часів програми Apollo. Ми відправимо першу жінку і наступного чоловіка на південний полюс Місяця до 2024 року, і нам потрібно більше астронавтів, які стануть їхніми наступниками на Місяці, і потім – на Марсі", - сказав Джим Брайденстайн, адміністратор NASA.

Стати астронавтом NASA можуть лише громадяни США. Також треба мати ступінь магістра у технічній, природничій чи математичній галузі. Також кандидати повинні мати два роки відповідного професійного досвіду або досвід щонайменше тисячі годин польотів на реактивних літаках.

Спочатку кандидати пройдуть онлайн-оцінку. Фінальних кандидатів планують відібрати до середини 2021.

Раніше стало відомо, що космічне агентство NASA відкриває Міжнародну космічну станцію для туризму та підприємництва. МКС поки що єдине місце в космосі, куди можуть дістатися люди і де можуть жити. Як і за скільки можна злітати в космос - читайте в матеріалі ТСН.ua.

Відео Американські вчені зафіксували потужний вибух у космосі

Найбільший вибух за останні 13 мільярдів років. Американські вчені  зафіксували найпотужніший вибух у космосі з моменту основоположного Великого вибуху, котрий власне і дав старт появі Всесвіту. Цього разу вибухнула чорна діра в галактичному скупченні Змієносця.  

Американські вчені зафіксували потужний вибух у космосі

Залиште свій коментар

Вибір редакції