Як виглядає найсексуальніший чоловік. Учені визначили ідеальний розмір пеніса і зріст

Більш високі, більш м'язисті чоловіки мають більше шансів привернути увагу жінок.

Дослідники з Чепменського університету (США) визначили, яка ж статура чоловіків приваблює жінок найбільше.

Було опитано 60 000 гетеросексуальних чоловіків і жінок, щоб дізнатися кількість людей, з якими вони мали статеві контакти, а також їхній зріст та масу тіла, пише Daily Star.

Виявилося, що середня кількість сексуальних партнерів, з якими мали стосунки учасники дослідження, -  вісім. Але коли справа дійшла до типу тіла, результати стали поганою новиною для низьких хлопців, пише видання.

Чоловіки, які мали зріст менше середнього, спали з близько п'ятьма жінками, водночас як дуже високі чоловіки мали вдвічі більше партнерів.

Один з головних авторів дослідження доктор Девід Фредерік зазначив, що ці результати підтверджують, "що висота актуальна на шлюбному ринку".

"Дослідження неодноразово показували, що жінки віддають перевагу чоловікам, які вищі за них", - додав він.

"Цілком можливо, що для більшості жінок існує певний мінімальний поріг висоти, після чого вони будуть розглядати чоловіка як потенційного сексуального партнера", - припустив науковець.

Команда дослідників також дивилася на індекс маси тіла чоловіків (ІМТ) і виявила, що ті, хто мав середній ІМТ, мали і найбільшу кількість сексуальних партнерів.

Дослідження показало, що більш високі, більш м'язисті чоловіки мають більше шансів привернути увагу жінок, ніж маленькі й худі хлопці.

Доктор Девід пояснив: "Чоловіки, які виглядають більшими, сильнішими і спортивними, як правило, повідомляють своїм виглядом про більший сексуальний досвід, ніж у інших людей."

Ще одне недавнє дослідження показало, чого жінки справді хочуть, коли справа доходить до розміру пеніса: науковці стверджують, що жінки для довгострокових стосунків обирають його з розмірами 6,3 дюйма в довжину і з 4,8 дюйма в об'ємі (16 см і 12 см відповідно).

Проте на початку цього року британські вчені виявили, що в середньому пеніс має всього 5,2 дюйма в довжину і 4,6 дюйма в обводі. (13,2 і 11, 6 см).

Якщо ж дами шукають стосунки на одну ніч, то вони б хотіли мати когось ще більшого. Бажаний розмір пеніса для однієї пристрасної ночі пристрасті становить 6,4 дюймів в довжину з 5-дюймовою окружністю (16,3 та 12,7 см).

Раніше вчені Каліфорнійського університету у Лос-Анджелесі провели перше дослідження за допомогою 3D-друку та визначили ідеальний розмір чоловічого пенісаОпитування науковці провели серед 75 жінок із використанням 33 об'ємних моделей чоловічих статевих органів та запитали їх, який би вони обрали для разової інтрижки, а який – для стабільних стосунків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: