Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яким буде новий iPad: у Мережі з'явилися неофіційні фото планшета

Менш ніж за 10 днів до презентації Apple у Мережі з’явилися неофіційні фото того, як може виглядати новий iPad.

До презентації Apple лишилося менше 10 діб, проте найгарячіші чутки про останні новинки компанії блукають Мережею вже досить давно. Так, з’явилися фото того, як може виглядати оновлений iPad.

Сайт Mysmartprice виклав у відкритий доступ рендери, що нібито побудовані на основі офіційних даних комп’ютерного дизайну (CAD). Вони показують новинку від Apple з усіх боків.

У планшета на фото надзвичайно тонкі рамки та гостріші, ніж у попередніх моделей, кути, що надає пристрою охайного та професійного вигляду. До того ж, у нового гаджета відсутній роз’єм для навушників, а  інтелектуальний інтерфейс Smart Connector розташовано над портом Lightning.

З правого боку iPad також можна побачити кнопку, якої не було у попередніх планшетів. Проте її призначення поки невідоме.

У Mysmartprice зазначають, що ця інформація не є стовідсотково точною, адже рендери - це не офіційні фото. Навіть якщо вони справді базуються на оригінальному дизайні, кінцева модель пристрою все одно може бути дещо іншою.

Нагадаємо, презентація Apple відбудеться 12 вересня. Під час неї компанія покаже три нові iPhone, Apple Watch та інші  технологічні новинки

ВідеоНа що ладні українці за новенький iPhone

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції