Якби мови програмування стали героями "Гри престолів". Пояснюємо на гіфках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ТСН.ua на прикладі персонажів "Гри престолів" розповідає, що собою представляють популярні мови програмування сучасності.

Робота над створенням мови програмування неминуче пов'язана з амбіціями, думками про те, як мільйони і мільярди людей будуть використовувати її в роботі та у житті.

Джеймс Гослінг, творець мови Java, безумовно, такий. Коли він говорить про свій витвір, любить згадувати про мільярди машин, на яких працює код, про Twitter, Netflix та інші сервіси, що використовують Java.

Він рахує кожен Android-смартфон, кожен програвач Blu-Ray дисків, кожну версію віртуальної машини Java. Джеймс любить говорити, що ті розробники, які присягнули на вірність Java, завжди можуть розраховувати на високу і стабільну зарплату. Проте не Java єдиною.

Зараз існує близько десятка мов, які постійно розвиваються. І у кожної з них є своя місія. Нещодавно видання TechBeacon на прикладі персонажів культового серіалу "Гра престолів" розповіло, що собою представляють популярні мови програмування сучасності. Спільно з IT Prospect Європейської Бізнес Асоціації ми вирішили зробити адаптацію англомовного тексту.


JAVA - ДЕЙЄНЕРІС ТАРГАРІЄН

Дейєнеріс оточена великою кількістю послідовників і прихильників: здається, весь світ біля її ніг. Вся її популярність побудована на звільненні рабів і тих, хто потерпає від владних панів (читай, Microsoft). Багато глядачів воліють, щоби зрештою саме Дейєнеріс стала королевою Вестеросу, і, варто визнати, у неї, як і в Java, є всі  можливості для цього.


JAVASCRIPT - ТІРІОН ЛАННІСТЕР

Його популярність серед глядачів просто величезна. У Королівській Гавані він - об'єкт глузувань через фізичні особливості, а родичі не довіряють йому через мінливу вдачу. Звичайно, у Тіріона є негативні якості і далеко не завжди він робить добрі справи, проте в розумі і пронозливості йому не відмовиш.


C - ТАЙВІН ЛАННІСТЕР

Ось вже кілька сезонів поспіль він мертвий, але справа його живе. Більше ніж хто-небудь в серіалі, Тайвін розумів, що відбувається в Королівстві, вмів робити те, що потрібно і коли потрібно. Міг одночасно знімати шкуру вбитого лева і читати лекцію синові про сімейні традиції. Стара школа.


C++ - СЕРСЕЯ ЛАННІСТЕР

С++ - куди більш красива і продумана версія С, через це вона викликає двояке відчуття симпатії і побоювання. В одному випадку ця мова корисна та зручна, а в іншому - творить справжній хаос. Точнісінько, як Серсея.


C# - МАРГЕРІ ТІРЕЛЛ

Вона амбітна і хитра, як Java. Вона хоче влади, але відмінним від Дейєнеріс способом: Маргері обрала роль тіньової королеви. Вона розумна, відкрита до оточення, прагне допомогти, але лише для того, щоб домогтися абсолютної влади. На жаль, наприкінці шостого сезону Маргері загинула.


PHP - САНСА СТАРК

Попри божевільну любов глядацької аудиторії і присутність у значній частині сюжету, виконує швидше декоративну функцію. Вчинки часто позбавлені сенсу, але при цьому майже завжди Санса домагається свого, виходячи сухою з води.


RUBY - МЕЛІСАНДРА

Іноді її магія змушує світ навколо завмирати. Попри це, часом, вона не здатна точно передбачати майбутнє та виконувати пророцтва. Мелісандра відома тим, що раніше приваблювала людей своєю казковою красою, а потім знищувала.


PYTHON - БРІЄННА АБО ДЖОН СНОУ

Обидва – благородні лицарі, які вірять у справжню чистоту душі та честь. Припали до вподоби глядачам за прямолінійність і бездоганне виконання свого обов'язку - знищувати ворогів.


SWIFT - АР'Я СТАРК

Ар'я - один з найбільш багатообіцяльних персонажів, хоча зараз її місце в боротьбі за трон так само примарне, як і її зв'язок з минулим. І нехай Ар'я перетворилася на дівчинку без імені, глибоко в душі в душі вона все ще Старк. Що й доводить наприкінці шостого сезону.


R - СЕМ ТАРЛІ

Не найцікавіший, хоча обдарований персонаж. Сем, безумовно, викликає симпатію своєю незграбністю, а також умінням вчасно виявитися корисним.


OBJECTIVE-C - ДЖЕЙМІ ЛАННІСТЕР

Колись він був улюбленцем Королівської Гавані, але потім під час тривалої подорожі втратив важливу частину тіла. Тепер, коли Swift перетягнув на себе всю увагу, у нього залишилося не так багато приводів для радості, і прихильників поменшало.


VISUAL BASIC - ДЖОФФРІ БАРАТЕОН

На щастя, мертвий.


FORTRAN - ВІЗЕРІС ТАРГАРІАН

Він настільки мертвий, що багато хто вже й забув, що він був у першому сезоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції