Яндекс дозволив користувачам редагувати карти

Сервіс дозволяє малювати будинки та дороги, ріки й ліси, а також редагувати об'єкти і доповнювати їх описом.

Яндекс запустив сервіс, за допомогою якого кожен бажаючий може зобразити на супутникових знімках схему свого міста чи села.

Сервіс дозволяє малювати будинки та дороги, ріки й ліси, а також редагувати об'єкти і доповнювати їх описом.

Наприклад, можна виправити неточно намальовану будівлю або вказати назву сусідньої вулиці, якщо попередній автор забув це зробити. Найактивнішим користувачам будуть запропоновані права народних модераторів - вони будуть стежити за достовірністю карт в окремих регіонах.

"Ми впевнені, що сервіс буде корисним жителям тих місць, яких ще немає на карті, і подарує чимало приємних хвилин самим "картографам", - заявив менеджер сервісу Андрій Кармацький.

"Перед запуском ми запропонували колегам з Яндексу спробувати Народну карту. І ви можете побачити, наскільки захоплено вони малювали, наприклад, Смілу чи Нальчик. Деяких навіть доводилося просити залишити що-небудь для користувачів", - додав він.

Для малювання відкриті території Росії, України та інших країн, для яких у Яндексу є супутникові знімки гарної якості. Таких знімків більше 300, і їх список постійно поповнюється.

Наприклад, окрім карти рідного міста, можна намалювати схему Мелітополя або Амстердама. Сервіс запущено в режимі бета-тестування - інтерфейс і функціонал будуть розвиватися.

Новий сервіс Яндексу з реалізації та функціональності нагадує інтернаціональний проект Wikimapia.org, що працює з 2006 року.

Читайте також:

AOL обрала претендентів на купівлю ICQ

Google забанив рекламних шахраїв на все життя

"Яндекс" закриває рейтинг популярних блогів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: