"Яндекс" запустив міжнародний пошуковик

Відтепер російським користувачам "Яндекса" буде доступний і пошук тільки на іноземних сайтах через спеціальний фільтр.

Російська компанія "Яндекс" оголосила про запуск системи пошуку інформації на закордонних сайтах.

З 19 травня користувачі зможуть під час пошуку увімкнути фільтр і побачити тільки закордонні ресурси. Сервіс доступний на сайті в доменній зоні .ru і міжнародній версії в домені .сom.

"Яндекс" індексує іноземні ресурси протягом приблизно двох років, проте в результатах пошуку вони досі відбивалися лише як доповнення до відповідей з місцевих інтернет-сторінок.

Справа в тому, що, на думку "Яндекса", російських користувачів цікавить перш за все інформація рідною мовою. Частка запитів до пошукового сервісу компанії латиницею становить 12-15%, причому найчастіше такі запити пов'язані з позначенням моделей побутових електронних пристроїв, автомобілів тощо.

Зараз індекс "Яндекса" містить більше 4 млрд веб-сторінок латиницею, більша частина з яких - англійською.

Для тих користувачів, яким потрібна допомога в перекладі знайдених зарубіжних веб-сторінок, в грудні 2009 року з'явилася можливість автоматичного перекладу знайдених сторінок з п'яти мов - англійської, німецької, іспанської, італійської та французької.

"Яндекс" - одна з найбільших пошукових систем в Росії. Портал створено в 1997 році. Основа бізнес-моделі компанії - продаж реклами. Грошовий обіг "Яндекса" в 2009 році у порівнянні з 2008-м виріс на 14% - до 8,7 млрд рублів.

Читайте також:

Рейтинг Інтернет-запитів: українців цікавить "кількість ідіотів у Росії"

У Рунеті намагалися "зачистити" відео з падінням вінка на Януковича

Google співпрацюватиме з американською контррозвідкою

Китайці створили пошуковик-клон Google

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: