Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японія готується запровадити повітряні автомобілі в 2030 році

Уже зараз розробляють карти польотів і стандарти безпеки.

Перший прототип летючого автомобіля презентували в Японії. За допомогою чотирьох гвинтів він піднімається на висоту до трьох метрів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щоправда, зізнаються розробники, їм іще є над чим попрацювати – ідеться, зокрема, про безпеку пасажирів. Удосконалити свій винахід планують у найближчі кілька років, щоби до 2030 року жителі Японії пересіли зі звичайних машин у повітряні.

ВідеоУ Японії презентували перший прототип летючого автомобіля

За допомогою чотирьох гвинтів він піднімається на висоту до трьох метрів. Щоправда, зізнаються розробники, їм іще є над чим попрацювати. Ідеться, зокрема, про безпеку пасажирів. Удосконалити свій винахід планують у найближчі кілька років, щоби до 2030 року жителі Японії пересіли зі звичайних машин у повітряні.  

У Японії презентували перший прототип летючого автомобіля

Для цього вже навіть почали працювати над спеціальними дорожніми картами. Також відомо, що перші повітряні автомобілі здіймуться в небо в сільській місцевості, де не буде сильного руху. І якщо випробування минуть успішно – летючі авто з'являться вже на вулицях великих міст.

Раніше повідомлялося, що на Львівщині пенсіонер власноруч зібрав унікальний автомобіль-амфібію та назвав винахід "Дельфіном". Апарат повнопривідний і їздить на газі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції