Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японія вирішила відкласти відправку космічного корабля до МКС

Нова дата запуску поки не призначена.

Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA) відклало відправку на МКС вантажного корабля "Конотори-7".

Про це йдеться в твіттері агентства.

Запуск був призначений на ранок 15 вересня; до цього його перенесли з 11 вересня. В якості причини JAXA обидва рази називає технічні неполадки.

Вантажний космічний човен мав доставити на МКС ракету Н2В. Також "Конотори-7" мав везтина станцію капсулу, в якій на Землю пізніше вирушать результати експериментів, проведених на станції. Сама вантажівка повинна зібрати космічне сміття і разом з ним згоріти в атмосфері.

Фотогалерея Яскраве приземлення з парашутами і радісні усмішки: на Землю повернулися троє космонавтів з МКС (14 фото)

Нова дата запуску поки не призначена.

ВідеоЧерез недбальство працівника російського конструкторського бюро стався витік повітря на МКС

Поламав і намагався виправити шкоду клеєм. Російський брак мало не призвів до космічної катастрофи. Причиною витоку повітря на Міжнародній космічній станції назвали недбальство працівника російського конструкторського бюро. З'ясувалося - мікротріщина у космічному кораблі "Союз МС-09" виникла ще на Землі. Співробітник конструкторського бюро просто залив щілину клеєм, після чого корабель успішно пройшов тести на герметичність. 

Через недбальство працівника російського конструкторського бюро стався витік повітря на МКС

Нагадаємо, 30 серпня на російському пілотованому кораблі "Союз", який пристикований до МКС, стався витік повітря. За словами генерального директора держкорпорації "Роскосмос" Дмитра Рогозіна, причиною неполадок стала мікротріщина шириною 1,5 міліметра, яка виникла, на думку конструкторів, після зіткнення корабля з мікрометеоритом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції