Японці навчили роботів грати в бейсбол

Японський професор Токійського університету Масатосі Ісикава створив роботів-бейсболістів. Деталі - на відео (без коментарів. АР)

У Японії розробили пару роботів-бейсболістів, які можуть подавати і відбивати подачі.

Професор Токійського університету Масатосі Ісикава пітчера створив у вигляді спеціального маніпулятора, який захоплює м'яч трьома пальцями і кидає. Другий робот за допомогою спеціального сенсора фіксує політ м'яча і відбиває його за допомогою біти.

Створенням основного маніпулятора займалися співробітники Массачусетського технологічного інституту. Механічну кисть розробили в Токійському університеті. Повідомляється, що вона здатна стискати і розтискати пальці до 10 разів в секунду.

Подаючий робот здатний кидати м'яч із швидкістю 40 километрів на годину. Масатосі сподівається, що в майбутньому йому вдасться збільшити швидкість до 150 кілометрів на годину. Крім того, вчений планує навчити механічного бейсболіста кидати кручені м'ячі.

Поки роботи грають в бейсбол, знаходячись в лабораторії на відстані в 3,5 метра один від одного. Розробники не уточнили, чи плануються випробування механічних спортсменів на справжньому полі.

Читайте також:

Американські військові візьмуть на озброєння робота-колібрі

Фізики навчилися "бачити" крізь алюміній

Японці видали заміж андроїда

Вчені навчились виробляти електрику з цибулі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: