Японці створили скляну дівчину в 3 мм завширшки

Під час промо-акції манекен може змінювати одяг, супроводжувати слова жестами, але не здатен зрушити з місця.

На Міжнародній виставці канцелярської та офісної продукції в Токіо була представлена нова технологія для реклами: "скляна дівчина".

Відвідувачі могли побачити дівчину, яка розповідає про певний продукт або останнє досягнення компанії. Якщо дивитися їй просто в очі, здається, що це жива людина. Але варто змінити точку зору, і стане помітно, що це зображення на дуже тонкому листі скла, вирізаному за контуром людини в повний зріст і поставлене вертикально. Причому дисплей прозорий.

При цьому зображення на склі залишається яскравим і контрастним навіть при сильному зовнішньому освітленні, яке зазвичай буває на виставках або в торгових центрах.

Таке ефекту вдалося добитися завдяки одразу двом не зовсім новим, але ще і не дуже поширеним розробкам - технології зворотної проекції від Epson і спеціальної плівки Vikuiti компанії 3M.

Товщина плівки складає 0,3 міліметра, скляної підкладки для неї - 3 мм. Плівка містить міріади мікроскопічних намистин і спроектована таким чином, що ефективно збирає промені від проектора і перенаправляє їх на глядача, під яким би кутом той не спостерігав за дією.

Таким чином, анімований манекен або будь-яке інше динамічне зображення можна розмістити на вітрині або, наприклад, на стінці акваріума - область застосування обмежена фантазією користувача.

Крім того, комбінація цих двох технологій дозволяє не тільки розміщувати відео практично на будь-якій поверхні, але і робити його практично будь-яких розмірів - достатньо лише мати достатню кількість плівки і підходящий проектор.

Читайте також:

У Японії через кризу масово звільняють роботів

Вчені винайшли тканину, що вміє фотографувати

Land Rover випустив "позашляховий" телефон

Японці розробили паспорт з електронним екраном замість фото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: