Японці винайшли піаніно без піаніста і руку-пульт

На виставці в Токіо піаніно заграє без піаніста, а телеглядач зможе взяти участь в телепередачі за допомоги 3D-телевізора.

Телевізори, оснащені окулярами тривимірного зображення, піаніно, що грає без піаніста та інші новинки високих технологій у побутовій електроніці представлені на  виставці IT-технологій та електроніки CEATEC Japan 2009, що відкрилася у вівторок у Токіо.

Найбільші виробники телевізорів у Японії - Sony, Toshiba, Panasonic, Sharp - продемонстрували, що суперництво за розміри екрану, якість зображення і низькі ціни залишилося в минулому. Нові телевізори оснащені спеціальними окулярами, що дозволяють побачити фільм чи телепередачу з ефектом участі в тривимірному зображенні.

Ще одне нововведення - "жестовий" пульт. Телевізорам нового покоління не потрібен звичайний пульт, вони можуть керуватися дистанційно за допомогою рухів руки. Так, перебуваючи на відстані від екрану, можна змінювати ракурс зображення, перемикати канали одним рухом руки.

Компанія Yamaha представила піаніно, клавіші якого відтворюють записаний на спеціальний носій звук. Під час гри невидимого музиканта не тільки натискаються клавіші, але опускаються і піднімаються педалі. За допомогою спеціального пристрою можна записати своє власне виконання, а також, використавши запис виступу знаменитих світових піаністів, послухати їх гру в "живому" звуці у себе вдома.

Компанія Fujitsu представила гольф-тренажер, за допомогою якого можна відточити точність ударів ключки по м'ячу, для цього достатньо буде мати з собою звичайний мобільний телефон.

Виставка IT-технологій та електроніки CEATEC Japan 2009, що відкрилася в Токіо в виставковому залі Макухарі Мессе, вважається найбільшою в Азії, незважаючи на те, що через світову кризу в цьому році кількість учасників виставки знизилася на 25% - з 804 до 590 .

Читайте також:

ІТшників лишатимуть в Україні

В Європі заборонять плазмові телевізори

Лазерні телевізори продаватимуться вже цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: