Єврокомісія вимагає пояснень від Apple щодо iPhone, який вибухнув

У ЄС попросили компанію Apple надати інформацію про інцидент, що стався у Франції, але на даний момент не отримали жодної відповіді.

Європейська комісія запросила роз'яснення в компанії Apple в зв'язку з інформацією, яка з'явилася раніше, про вибух мобільного телефону iPhone, в результаті чого один юнак у Франції отримав легке поранення в око, заявив представник Єврокомісії Тоні Ван Ліероп.

Інцидент стався тиждень тому, коли 18-річний юнак із міста Екс-ан-Прованс (Aix-en-Provence) на півдні Франції вивчав функції телефону. Несподівано апарат почав тріскатись, і хлопець відчув, що в око потрапила йому піщинка, імовірно осколок скла. Потім з екрану вилетіли інші фрагменти, кожен з яких не перевищував 0,5 міліметра.

"Ми попросили компанію Apple надати нам інформацію про інцидент, що стався у Франції, але на даний момент не отримали жодної відповіді", - повідомив Ван Ліероп.

За його словами, інформація була також запрошена у офіційних органів Франції та Великобританії, де мав місце подібний випадок - у користувача вибухнув плеєр iPod компанії Apple. Представник виконавчого органу Євросоюзу повідомив, що Єврокомісія звернулася також за відомостями в Агентство з безпеки споживчих товарів в США.

Як відзначив Ван Ліероп, Єврокомісія поки що не сигналізувала про випадки, що відбулися, в систему швидкого попередження Rapex, що дозволяє країнам-членам ЄС обмінюватися інформацією про небезпечні для здоров'я європейських споживачів товари.

Читайте також:

iPhone вибухнув у руках хлопця і поранив йому очі

Експерти продемонстрували легкий спосіб зламу iPhone

В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

Втративши прототип iPhone, співробітник китайської компанії покінчив із собою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: