Європа знову судиться з Microsoft

Європейська комісія подала позов до Microsoft, звинувачуючи компанію у порушенні антимонопольних правил.

Microsoft
Архів

Єврокомісія заявила, що починає судовий процес проти компанії Microsoft.

Як сказали в Європейській комісії, американський гігант з виробництва комп'ютерного забезпечення порушує антимонопольні правила Євросоюзу, прив'язуючи один до одного два свої продукти - браузер Internet Explorer і операційну систему Windows.

"Практика компанії Microsoft прив'язувати Internet Explorer до операційної системи Windows завдає збитків конкуренції між веб-браузерами, підриває процеси вдосконалення товарів і зрештою скорочує вибір для споживачів", - йдеться в заяві ЄС.

Єврокомісія дала компанії Microsoft два місяці, щоб компанія могла відповісти на звинувачення і виробити лінію захисту.

Це вже не вперше, коли ЄС звинувачує Microsoft в порушенні антимонопольних правил.

У 2004 році Європейський суд визнав Microsoft винним у зловживанні домінуючим становищем на світовому ринку і дійшов висновку, що американська компанія повинна виплатити штраф у понад 600 млн. доларів. Проте тоді керівництво Microsoft проігнорувало вердикт європейських інстанцій.

У лютому 2008 року європейський суд зобов'язав Microsoft виплатити штраф у 1,5 млрд. доларів за те, що керівництво компанії відмовилося поділитися важливою інформацією щодо виробництва комп'ютерних програм з конкуруючими фірмами, внаслідок чого постраждали деякі галузі їхнього виробництва.

Читайте також:
Microsoft виклав в Інтернеті Windows 7
Internet Explorer став небезпечним
В Інтернеті вже майже 190 млн. сайтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: