Європейці отримають Windows 7 з десятьма браузерами

Європейським покупцям Windows 7, Windows XP і Vista Microsoft запропонує 10 найпопулярніших браузерів на вибір.

Корпорація Microsoft запропонує європейським покупцям Windows 7вибрати для роботи в інтернеті будь-який з десяти найпопулярніших браузерів, повідомляє Ars Technica. Така ж можливість з'явиться й у європейських користувачів Windows XP і Vista.

Вибрати браузер користувачі зможуть з допомогою спеціального сервісу, який запустить Microsoft. Якщо цим браузером стане не Internet Explorer, то останній можна буде видалити з операційної системи. Список браузеров в цьому сервісі обновлятиметься щомісячно.

У сервіс Microsoft по вибору браузера входитимуть програми, що займають не менше 0,5 відсотків європейського ринку. Один розробник буде представлений в цьому списку лише одним браузером.

Служба по вибору браузера для Windows розповсюджуватиметься в Європі через Windows Update. В даний час цю пропозицію Microsoft розглядає Єврокомісія. Якщо вона буде схвалена, то оновлення, що дозволяють вибрати браузер користувачам Windows XP і Vista, з'являться в Windows Update протягом трьох-шести місяців. Користувачам Windows 7 додаток по вибору браузера буде доступний від 22 жовтня, коли почнуться продажі цієї операційної системи.

У січні 2009 року Єврокомісія заявила, що Microsoft порушує закон про конкуренцію, поставляючи операційну систему Windows разом із вбудованим браузером Internet Explorer. Цю заяву підтримали компанії Opera, Mozilla, Google, Oracle, Sun і IBM.

У липні поточного року газета The Wall Street Journal з посиланням на дані, одержані з власних джерел, повідомила, що Єврокомісія зобов'яже Microsoft зробити частиною операційної системи Windows, призначеної для Європи, всі основні браузери. Тоді ж Microsoft заявила про готовність видалити Internet Explorer з Windows 7, проте це не влаштувало європейських антимонопольщиків.

За даними аналітичної компанії StatCounter, в даний час найпопулярнішим браузером Європи є Internet Explorer, якому віддають перевагу 42,3 відсотки користувачів. Mozilla Firefox займає 41,4 відсотки європейського ринку браузерів. Opera користуються 9,2 відсотки європейських інтернетчиків, Google Chrome – 3,5 відсотки, Apple Safari – 2,7 відсотки.

Читайте також:

Microsoft випустить безкоштовний Office

Google випускає нову операційну систему

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

Microsoft випустить безкоштовний антивірус
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: