YouTube хоче ввести платний показ телесеріалів

Сайт буде викладати епізоди телесеріалів без реклами на наступний день після їх телетрансляції.

Найбільший світовий відеохостинг YouTube збирається ввести платний показ телесеріалів.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає, за наявними даними, YouTube тільки почав переговори з телестудіями. Передбачається, що сайт буде викладати епізоди телесеріалів без реклами на наступний день після їх телетрансляції. Вартість перегляду складе близько 2 доларів.

Схожі моделі вже реалізують Apple і Amazon, що робить витівку YouTube досить перспективною. Належний Google відеохостинг вкрай зацікавлений у прибутковому контенті, оскільки його нинішня модель роботи, за оцінками експертів, може привести його в цьому році до збитків у півмільярда доларів.

Щоправда, як зазначає AllThingsDigital, користувачам може не сподобатися той факт, що, на відміну від Apple і Amazon, YouTube буде надавати епізоди в режимі потокового відео, а не в форматі для завантаження.

При цьому YouTube і студії стверджують, що великої різниці тут немає, оскільки користувачі найчастіше дивляться скачаний серіал тільки один раз. Однак не виключено, що YouTube постарається уникнути проблем, сфокусувавшись тільки на тих серіалах, які не доступні на інших легальних сайтах.

Раніше вже повідомлялося, що YouTube збирається також зайнятися прокатом повнометражних фільмів.

Читайте також:

Найвпливовішим сайтом у світі визнано Wikipedia

Чоловік прийняв пологи за інструкцією з YouTube

Інтернету залишилося жити три роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: